KONST / Litografier / Färglitografi 14413104
nr 1441 3104
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 324/350, yttermått inklusive ram: 78x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:33:14
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)